Nieuwe versoepelingen; Horeca verder open
Geplaatst op woensdag 26 januari 2022

Nieuwe versoepelingen; Horeca verder open

Goed nieuws voor de horeca. Het mag weer verder open. Hoe fijn is dat. Dus ook de horeca in ons mooie dorp Kesteren kan genieten van ruimere openingstijden. Voor alle locaties gelden de openingstijden van 05.00 tot 22.00 uur. Dat betekent uiteten bij jouw favoriete restaurant, een drankje doen met vrienden of familie in het café of een ijsje delen bij je favoriete snackbar. Het kan allemaal weer.

Uiteraard nog wel op basis van de geldende coronamaatregelen.

Geniet ervan. Geniet van ons dorp Kesteren.
Wil je reserveren bij een van de restaurants of cafe's in Kesteren? Kies je favoriet.
Terug naar het overzicht
Uitgelicht
’t Ambtshuis Shared Dining in Kesteren
Kom vieren, kom delen
Jan en Lavina hebben met dit trendy concept het prachtige, historische 'gerechtshuis' nieuw leven ingeblazen.

Lees meer
’t Ambtshuis Shared Dining in Kesteren
De Pitpas. Heb je hem al?
De Pitpas. Heb je hem al?
In Kesteren maken we het winkelen graag leuker voor jou als klant. Maar proberen we met onze diverse activiteiten ook mensen met elkaar te verbinden om zo de onderlinge samenhang in ons dorp te vergroten. Daarom hebben wij onze eigen Pitpas. Een spaarpas voor jou en daarmee een steuntje in de rug voor jouw vereniging.


Lees meer over de Pitpas
Altijd in jouw voordeel
Aanbiedingen Pitpartners
Aanbiedingen Pitpartners
De Pitpartners bestaan uit diverse winkels en bedrijven. Ieder met zijn of haar eigen expertise en assortiment met regelmatig bijzondere en gunstige aanbiedingen speciaal voor jou. Om het overzichtelijk voor je te maken vind je ze hier allemaal terug..


Naar de aanbiedingen
Van korting tot koopjes
Agenda
Een lege agenda? Als je denkt dat de Pitpartners stilzitten, dan heb je het mooi mis. ;)
Ze zijn altijd bezig met het bedenken van leuke plannetjes en acties. Dus houd deze agenda in de gaten.
Wil je niks missen van onze activiteiten, meld je dan aan voor de nieuwsbrief

Geen spam, wél inhoud.
Ja, ik wil op de hoogte blijven

Je gegevens worden enkel gebruikt voor het toesturen van informatie door Pitpartners en wordt niet gedeeld met derden.


Kesteren