Geplaatst op woensdag 24 juni 2020

Oud neis uit Kesteren en umstreke

Samen met de Historische Kring heeft Pitpartners een uniek boek samengesteld. Een boek waar voor historische plaatjes vol herinneringen gespaard kunnen worden. Tijdens het verzamelen van deze plaatjes maak je een reis door de geschiedenis van Kesteren en zijn omgeving. Pitpartners slagen er met dit unieke boek in om van 'oud neis' weer een actuele actie te maken. Spaar mee. Maak van deze eenmalige en unieke uitgave een herinnering voor later.

Zo werkt het
Bij besteding van iedere € 10,- ontvang je een zakje met 4 plaatjes.*

De actie loopt van donderdag 25 juni t/m 19 september 2020.
Plaatjes zijn verkrijgbaar bij alle deelnemende Pitpartners leden.

Pitpartners wenst je veel spaar, plak- en leesplezier.
*maximaal 10 zakjes per transactie


Coronaproof actie
Het jaar 2020 gaat de geschiedenis in als een bijzonder jaar. De maatregelen, door het RIVM opgesteld, heeft ons sociale leven gewijzigd. Zowel in prive- als in werksfeer heb je daarmee te maken gehad. Het winkelen in je favoriete winkels ging op een andere manier.

Door deze omstandigheden zijn wij dan ook genoodzaakt om een aantal van onze jaarlijkse activiteiten te annuleren. Dit vinden we bijzonder jammer. We melden dit met pijn in ons ondernemershart. Zoals je weet zijn wij ieder jaar bezig om ludieke voordeelacties en evenementen voor ons mooie dorp Kesteren te organiseren. Ook het coronatijdperk verandert daar niets aan. Wij blijven kansen zien en ons inzetten voor warme leefbaarheid. Wij zoeken doorgaans naar mogelijkheden om jou als klant te bedanken voor de investering in ons bestaansrecht. Besef dat je een onmisbare schakel bent in het succes van je eigen woonomgeving.

Warm gevoel van saamhorigheid
Dit unieke boek is daar het resultaat van. Ons bestaansrecht hebben wij aan jou te danken. Met trots en warmte hebben we genoten van de loyaliteit die wij tijdens deze coronaperiode in ons dorp gezien hebben.

Wij willen je nogmaals danken voor de warme gevoelens van saamhorigheid, het vertrouwen en de bewuste keuzes voor onze producten en diensten. We hopen dan ook dat je geniet van dit historische boek met het besef dat morgen vandaag wordt gemaakt. Haal het boek, neem, lees, spaar en geniet van dit unieke boek; oud neis uit Kesteren en umstreke.

Deelnemende Pitpartners aan Oud neis uit Kesteren en umstreke:
 • Ambtshuis Bistro & Tapas Restaurant
 • Arkelen van Tweewielers
 • Augustinus Slagerij
 • Berkje Bloemisterij
 • Bij Mammaloe Baby- en Kinderkleding
 • Brasserie Beerie
 • BHM advies & Regiobank zelfstandig adviseur
 • David Berends Autobedrijf
 • Boorsma Mode
 • Bunt Dierenspeciaalzaak Driesprong
 • Cafetaria het Vonnis
 • Cornerhouse
 • Corry van Rheenen makelaardij
 • Damme Optiek
 • Dio Drogisterij Kesteren
 • Kluswijs van Beusichem
 • Gelderman Juwelier
 • Greef Bakkerij
 • Halm Ijsboetiek
 • HB Wonen
 • HB kaas
 • Hong Kong Chinees Ind. Restaurant
 • Leeuwen Autobedrijf
 • Meijden R vd Boekhandel
 • Novy Boorsma Huishoud en Speelgoed
 • Oud en Tiek
 • Plus van de Pol
 • Telefonade
 • Wilde Wingerd de/ Het Decoratief

Met een loyale groet,
Pitpartner
Terug naar het overzicht
Uitgelicht
’t Ambtshuis Shared Dining in Kesteren
Kom vieren, kom delen
Jan en Lavina hebben met dit trendy concept het prachtige, historische 'gerechtshuis' nieuw leven ingeblazen.

Lees meer
’t Ambtshuis Shared Dining in Kesteren
De Pitpas. Heb je hem al?
De Pitpas. Heb je hem al?
In Kesteren maken we het winkelen graag leuker voor jou als klant. Maar proberen we met onze diverse activiteiten ook mensen met elkaar te verbinden om zo de onderlinge samenhang in ons dorp te vergroten. Daarom hebben wij onze eigen Pitpas. Een spaarpas voor jou en daarmee een steuntje in de rug voor jouw vereniging.


Lees meer over de Pitpas
Altijd in jouw voordeel
Aanbiedingen Pitpartners
Aanbiedingen Pitpartners
De Pitpartners bestaan uit diverse winkels en bedrijven. Ieder met zijn of haar eigen expertise en assortiment met regelmatig bijzondere en gunstige aanbiedingen speciaal voor jou. Om het overzichtelijk voor je te maken vind je ze hier allemaal terug..


Naar de aanbiedingen
Van korting tot koopjes
Agenda
Een lege agenda? Als je denkt dat de Pitpartners stilzitten, dan heb je het mooi mis. ;)
Ze zijn altijd bezig met het bedenken van leuke plannetjes en acties. Dus houd deze agenda in de gaten.
Wil je niks missen van onze activiteiten, meld je dan aan voor de nieuwsbrief

Geen spam, wél inhoud.
Ja, ik wil op de hoogte blijven

Je gegevens worden enkel gebruikt voor het toesturen van informatie door Pitpartners en wordt niet gedeeld met derden.


Kesteren